Modnie i wygodnie- przegląd kombinezonów z sieciówek

Kombinezony to zdecydowanie moja ulubiona część zosinej garderoby. Są nie tylko wygodne dla mnie, ale także dla niej. Biorąc ją na ręce czy wygłupiając się z nią nic nie podchodzi do góry, nic nie wychodzi ze spodni. Podczas raczkowania, wstawania i zabawy nic nie pląta jej się między nogami, nic nie zahacza i nie blokuje jak to czasem ma miejsce w przypadku jakże ładnych ale, umówmy się, równie niepraktycznych w przypadku dziewczynek w tym wieku, spódniczek czy sukienek. Nie ukrywam, że uwielbiam Zosie w nie stroić ale czekam aż zacznie sama chodzić i troche mniej czasu będzie spędzać przewalając się po podłodze. 

Na szczęście nie muszę ubierać dziecka jedynie w dresy, żeby było wygodnie. Może być też całkiem ładnie i modnie. I w tym momencie z pomocą przychodzą właśnie kombinezony. Dodatkowo możemy łączyć je na różne sposoby i z mnóstwem różnych dodatków. Dzięki temu z jednego elementu garderoby możemy zyskać kilka zestawów na różne okazje.

Uwielbiam kombinezony wszelakie (no może pomijając te zimowe skafandry) – te wiosenno-jesienne i te totalnie lekkie na lato; jeansowe- bardziej uniwersalne i w kwiatuszki czy wzorkim do których już nie trzeba żadnych zmyślnych dodatków. Wszystkie łączy jedno- nie trzeba dobierać góry ani dołu, jeden element tworzy nam wygodną całość, jest mega dobrym rozwiązaniem na szybkie wyjścia bez kombinacji. 

A oto kilka naszych faworytów z polularnych sieciówek:

kombinezon dla dziewczynki

 

1. NEXT – 80 zł

2. ZARA – 69,90 zł

3. H&M – 59,90 zł

4. H&M – 79,90 zł

5. H&M – 49,90 zł

6. H&M – 69,90 zł

kombinezon dla dziewczynki

7.​ NEXT – 51 zł

8. NEXT – 59 zł

9. ZARA – 79,90 zł

10. ZARA – 89,90 zł

11. NEXT – 54 zł